Hastane Müdürlüğü

İsa ERFALAY
Hastane Başmüdürü

1974 yılında Amasya ili Merzifon ilçesinde doğdu. İlk, orta ve Lise  öğrenimini  Suluova’da tamamladı.1995 yılında  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Radyoloji bölümünden mezun oldu. 1996 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde sağlık teknikeri  olarak göreve başladı.2004 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat  Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun oldu.2005 yılında görevde yükselme sınavı ile Biyolog kadrosuna atandı.2008 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İç Hizmetler Sorumlusu,2009 yılında Şube Müdürü,2011 yılında Hastaneler Başmüdürü kadrosuna atandı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Yönetimi yüksek lisans ve İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünü   2018 yılında tamamlayan Hastaneler Başmüdürü İsa ERFALAY ,evli ve iki çocuk babasıdır.
 

İbrahim İNAN
Hastane Müdürü

1975 yılında Samsun ili Çarşamba ilçesinde doğdu. İlk, orta ve Lise  öğrenimini  Çarşamba’da tamamladı.1996 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar  bölümünden mezun oldu. 1996 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde sağlık teknikeri  olarak göreve başladı.2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.2009 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastane Müdürü kadrosuna atandı. 2017 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden mezun oldu.2018 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Yönetimi yüksek lisans eğitimini tamamlayan Hastane Müdürü İbrahim İNAN ,evli ve bir çocuk babasıdır.
 
Halis DAN
Hastane Müdürü

1968 yılında Tokat’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Tokat’ta tamamladı. 1991 yılında OndokuzMayıs Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Radyoloji Bölümünden mezun oldu.1991 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi'nde Sağlık Teknisyeni olarak göreve başladı.Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümündeki eğitimini 2001 yılında tamamladı. Temmuz 2012’den itibaren Hastane Müdürlüğü görevine atanan Halis DAN evli ve bir çocuk babasıdır.

Nur TUNA
Hastane Müdürü
1968 yılında Samsun'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 
Mehmet YILDIZ
Hastane Müdürü
1972 yılında Artvin Şavşat’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamladı. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ön Lisans, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Lisans eğitimi aldı.2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü "Sağlık Yönetimi" bölümü yüksek lisansını tamamladı. Sırası ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu, Sosyal Tesisler İşletmesi Kantinler Sorumlusu, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kantinler Sorumlusu, 2014 yılında Sosyal Tesisler İşletmesinde İşletme Müdürü olarak görev yaptı. Şubat 2016 yılından itibaren Hastane Müdürü olarak görevlendirililen  Mehmet YILDIZ,  evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Talip SAYGICI
Hastane Müdür Yardımcısı

1969 Samsun / Kavak’ta doğdu. İlk öğrenimi Kavak orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. 1992 yılında K.T.Ü. S.H.M.Y.O’ndan mezun oldu. 1992 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde göreve başladı. 1998 yılında A.Ü. İktisat Fakültesi'nde Kamu Yönetimi eğitimi aldı. Temmuz 2012’den itibaren hastane yönetiminde görevlendirilen Talip SAYGICI evli ve 3 çocuk babasıdır.