Birim Kalite Sorumluları


T.C.
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
 Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
 Kalite Yönetimi
BÖLÜM KALİTE SORUMLU LİSTESİ
BÖLÜM ADI SOYADI UNVANI
Kurumsal Hizmetler    
Kurumsal Yapı İsa ERFALAY Hastane Başmüdürü
Kalite Yönetimi Figen BAKAN Kalite Yönetim Direktörü
Doküman Yönetimi Özden PİŞKİN Şef
Risk Yönetimi Hülya TUZAN İş Güvenliği Uzmanı
Güvenlik Raporlama Sistemi Figen BAKAN Kalite Yönetim Direktörü
Acil Durum ve Afet Yönetimi Sezgin AKIN Svil Savunma Amiri
Eğitim Yönetimi Hanife OĞUZHAN Eğitim Koordinatörü
Sosyal Sorumluluk Funda DARÇIN Sosyal Çalışmacı
Hasta ve Çalışan Odaklı Hizmetler    
Hasta Deneyimi Funda DARÇIN Sosyal Çalışmacı
Hizmete Erişim İbrahim İNAN Hastane Müdürü
Yaşam Sonu Hizmetler    
Sağlıklı Çalışma Yaşamı İsa ERFALAY Hastane Başmüdürü
Sağlık Hizmetleri    
Hasta Bakımı Şepnem KAYAN Hemşirelik Hizmetleri Müdürü
Hasta Bakımı Yeşim ATEŞ Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı
Hasta Bakımı Emine SOLAK Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı
Hasta Bakımı Eylem SERİNKAYA Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı
İlaç Yönetimi Ayşe LEVENTOĞLU Başeczacı
Enfeksiyonların Önlenmesi  Mualla ŞAHİN Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi
Sterilizasyon Hizmetleri Havva KOCAKAYA Biyolog
Transfüzyon Hizmetleri Meliha PEYNİR Biyolog
Radyasyon Güvenliği Tenzile YAŞAYACAK Uzman Fizikçi
  Radyoloji Ünitesi Ahmet KILIÇARSLAN Radyoloji Sorumlu Teknisyeni
  Sineanjiografi Ünitesi Savaş KUL Sağlık Teknisyeni
  Radyasyon Onkolojisi Tenzile YAŞAYACAK Uzman Fizikçi
  ESWL Hizmetleri Meliha BEKTAŞ Hemşire
  Nükleer Tıp Hizmetleri Gülşen KILIÇASLAN Sağlık Teknisyeni
  Gastroenteroloji Poliklinik-ERCP Ünitesi Ruhan TEKİN Hemşire
Acil Servis Emel ERTÜRK Acil Servis Sorumlu Hemşiresi
Acil Servis Hacer ŞEN Çocuk Acil Servis Sorumlu Hemşiresi
Ameliyathane Demet KARAHAN Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
Yoğun Bakım Ünitesi Aysun GÖKÇE Mikail Yüksel Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi 
Yoğun Bakım Ünitesi Nihal TOKGÖZ Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi
Yoğun Bakım Ünitesi Gülhan ŞİMŞİT Çocuk Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi 
Yoğun Bakım Ünitesi Esra ATEŞ Dr.Mustafa Bilgiç Dahiliye Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi 
Yenidoğan Yoğun Bakım Merkezi Düzey III Şehri BÜR Yenidoğan Yoğun Bakım Merkezi Sorumlu Hemşiresi 
Yenidoğan Yoğun Bakım Merkezi Düzey II Fatma ÇAVDAR KOLA Yenidoğan Yoğun Bakım Merkezi Sorumlu Hemşiresi 
Doğum Hizmetleri Filiz AKBULUT Doğumhane Sorumlu Hemşiresi 
Diyaliz Ünitesi Ürke UZUN Diyaliz Sorumlu Hemşiresi
Psikiyatri Hizmetleri Funda SARIOĞLU Psikiyatri Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Klinikler    
Hematoloji Servisi Ayza GÖZE Hematoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Beyin ve Sinir Cerrahisi Servisi Özlem BEYAZ Beyin ve Sinir Cerrahisi Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Nöroloji Servisi Emine KÖKSAL Nöroloji Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Dermatoloji Servisi İlknur ŞAHİN Dermatoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Fizik Tedavi Hizmetleri İlknur ŞAHİN Fizik Tedavi Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Göğüs Hastalıkları Servisi Zülfiye GENÇ Göğüs Hastalıkları Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Göz Hastalıkları Servisi Leyla BEŞİKÇİ Göz Hastalıkları Servisi Sorumlu Hemşiresi
Kulak Burun Boğaz Servisi Leyla BEŞİKÇİ Kulak Burun Boğaz Servisi Sorumlu Hemşiresi
Çocuk Cerrahisi Servisi Ayşe ÜSLÜ Çocuk Cerrahisi Servisi Sorumlu Hemşiresi
Endokrinoloji Servisi Eren YILMAZ Endokrinoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Nefroloji Servisi Eren YILMAZ Nefroloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Kardiyoloji Servisi/Koroner Yoğun Bakım Canan GÜLBOY Kardiyoloji Servisi/Koroner Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi 
Onkoloji Servisi Güzin DEMİR Onkoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Gastroenteroloji Servisi Güzin DEMİR Gastroenteroloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Göğüs Cerrahisi Servisi Nazmiye ARSLAN Göğüs Cerrahisi Servisi Sorumlu Hemşiresi 
Genel Cerrahi Servisi Ayşe BEKAR Genel Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiresi
Üroloji Servisi Arzu SAMSUN Üroloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Organ Nakli Servisi Şaduman YİRMİBEŞOĞLU Organ Nakli Servisi Sorumlu Hemşiresi
Enfeksiyon Hastalıkları Servisi Cemile TİRYAKİ Enfeksiyon Hastalıkları Servisi Sorumlu Hemşiresi
Kalp ve Damar Cerrahisi Servisi Ayten  ÇAKMAK ÇELİKBAŞ Kalp ve Damar Cerrahisi Servisi Sorumlu Hemşiresi
Plastik Cerrahi Servisi Gülşen ÖLMEZ Plastik Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiresi
Ortopedi ve Travmatoloji Servisi Serpil BURUNSUZ Ortopedi ve Travmatoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi Emine Filiz ALTAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi Sorumlu Hemşiresi
Özel Servis Necibe DOĞUÇ Özel Servis Sorumlu Hemşiresi
Çocuk Genel Servisi Nuray ATEŞ Çocuk Genel Servisi Sorumlu Hemşiresi
Çocuk Hematoloji Onkoloji Servisi Hatice İŞ GÜNDÜZ Çocuk Hematoloji Onkoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi
Çocuk Enfeksiyon Servisi Meryem SOYLU Çocuk Enfeksiyon Servisi Sorumlu Hemşiresi
Kemik İliği Nakil Servisi Seher YILDIRIM Kemik İliği Nakil Servisi Sorumlu Hemşiresi
Biyokimya Laboratuvarı Fehmi Murat KAYA Biyokimya Laboratuvarı Sorumlu Teknisyeni
Mikrobiyoloji Laboratuvarı İlhan KAN Mikrobiyoloji Laboratuvarı Sorumlu Teknisyeni
Patoloji Laboratuvarı    
Doku Tipleme Laboratuvarı Elif VATANSEVER Sağlık Teknikeri
Destek Hizmetleri    
Tesis Yönetimi Talip SAYGICI Hastane Müdür Yardımcısı
Teknik Bakım Hizmetleri Sadun ZENGİN Mühendis
Otelcilik Hizmetleri ;    
  Mutfak Hizmetleri Ramazan ÇAĞLAR Şef
  Çamaşırhane Hizmetleri Levent ATAMAN Çamaşırhane Sorumlusu
  Terzihane Hizmetleri Şepnem KAYAN Hastane Müdürü
  Temizlik Hizmetleri İbrahim İNAN Hastane Müdürü
Bilgi Yönetim Sistemi Özcan YILDIRICI Hastane Bilgi Yönetim Sistem Sorumlusu
Malzeme ve Cihaz Yönetimi    
 Merkez Depo  Mustafa BAYIR Merkez Depo Sorumlusu
 Taşınır Kayıt Bülent KÖKDEN Taşınır Kayıt Sorumlusu
Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri Zeynep ÖNCÜ AZCAN Şef
Atık Yönetimi İbrahim İNAN Hastane Müdürü
Dış Kaynak Kullanımı Mehmet YILDIZ Hastane Müdürü
Şehir Sağlık Merkezi Muhammet YILDIZ Şehir Sağlık Merkezi Birim Sorumlusu
Diyet Hizmetleri Güzin TÜMER Uzman Diyetisyen
Tüp Bebek Hizmetleri Emine TURHAN Hemşire
Kemoterapi Hizmetleri Asiye KÖYMEN Hemşire
Gösterge Yönetimi    
Göstergelerin İzlenmesi Özden PİŞKİN Şef
Bölüm Bazlı Göstergeler Özden PİŞKİN Şef